מילוי סקרים באינטרנט

סקרים, מאז ומעולם, היו הכלי השיווקי הכי חזק של כל ספקי השירותים בעולם. בעוד שלפני חמש שנים היית הולך בדיזינגוף סנטר ומאותר על ידי סוקר פוטנציאלי או לחלופין היית מקבל שיחת טלפון שמטרתה מילוי סקר, היום הטרנד החדש הוא סקרים באינטרנט.
ישנם מספר אתרים המפעילים סקרים באינטרנט המבטיחים לך כסף קל לצד הרשמה זריזה ונוחה לכל משתמש, גם ללא ידע נרחב במחשבים.

סקרים בתשלום – איך זה עובד?

כשאתם מתחברים לאתר המציע סקרים בתשלום אתם תתבקשו למסור מספר פרטים על עצמכם (אל תדאגו, לא פרטי כרטיס אשראי) כמו שם מלא, גיל, עיסוק, עיר מגורים, מצב משפחתי, וכמו כן לאשר את כתובת האימייל שלכם.
הסקרים באינטרנט נעשים עבור חברות ענק הרוצות לבדוק פלח שוק מסוים ולפי תוצאות הסקרים להחליט אם לשווק מוצר בדרך אחת או אחרת (או בכלל לא). הסקרים יכולים להיות על כל נושא שבעולם, מההכנסה שלכם לכמה ילדים יש לכם, מהרגלי הצריכה שלכם ואיזה מותג אתם מעדיפים.

בעת הרשמתכם, הפרטים אותם מילאתם ישמשו כבסיס לשליחת הודעות לכתובת האימייל שלכם על סקרים רלוונטיים אליכם. כמות המשתתפים בכל סקר היא מוגבלת, כך שאם קיבלתם אימייל המודיע על סקר חדש מוטב ותיכנסו אליו כמה שיותר מהר.

מילוי סקרים באינטרנט – דרך קלה להכנסה נוספת

בעבור מילוי הסקרים באינטרנט אתם תקבלו נקודות. כל סקר שתמלאו באינטרנט יציג בתחילתו את כמות הנקודות שאתם תרוויחו בעת השלמת הסקר. בכל אתר המכיל אופציה למילוי סקרים באינטרנט יהיה לכם אינדקס של כמה נקודות מזכות אתכם בתשלום. ברגע שתגיעו למכסה מסוימת של נקודות יישלח אליכם תשלום, לרוב בצורה של תווי קנייה.

למי זה טוב למלא סקרים?

היות ותדירות הסקרים אינה תלויה בכם – זוהי אינה הדרך לייצר הכנסה קבועה ויציבה. לעומת זאת, מילוי סקרים בתשלום באינטרנט, זו דרך נהדרת להרוויח בין 50-500 שקלים נוספים כל חודש. אנשים העובדים שעות רבות מול מחשב בעבודה או נשים הנמצאות בחופשת לידה הם הקהל האולטימטיבי של אתרי מילוי הסקרים בתשלום. הקרבה למחשב תאפשר לכם להגיש מועמדות לכמה שיותר סקרים ולהוציא את המיטב מהירשמותכם לאתר מילוי סקרים בתשלום.